www.profi.comperialead.pl

Skrót ofert
Citi Handlowy / Pożyczka Gotówkowa Online dla nowych klientów
  • Kredyt: 10 000 PLN / 36 miesięcy
  • Wysokość raty: 314.65 PLN / miesiąc
  • Oprocentowanie: 8.59 % / w skali roku
  • Prowizja: 5.00 % / jednorazowa
Przejdź dalej
Miesięczny koszt obsługi kredytu Komentarze
Wysokość raty 314.65  PLN

Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu i podanej nominalnej stawki oprocentowania z uwzględnieniem kosztów prowizji bez uwzględnienia kosztów ubezpieczenia.

Oprocentowanie nominalne 4.99  %
Oprocentowanie rzeczywiste 8.59  %
Prowizja 5.00  %
Opłata administracyjna 0.00  %
Ubezpieczenie kredytu 0.000  %

Za pośrednictwem Banku istnieje możliwość wykupienia dobrowolnego ubezpieczenia oferowanego przez MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A oraz MetLife Europe Insurance Limited. Ubezpieczenie występuje w trzech opcjach ze zróżnicowanym zakresem ochrony obejmującym życie, czasową niezdolność do pracy dla osób aktywnych zawodowo lub hospitalizację dla pozostałych osób oraz utratę pracy dla osób, które przed zdarzeniem przepracowały 12 miesięcy u jednego pracodawcy lub były zatrudnione przez 24 miesiące a dla pozostałych osób złamanie.

Składka ubezpieczeniowa, w zależności od wybranej opcji ubezpieczenia, wynosi od 1,6% do 4,1% całkowitej kwoty pożyczki za każdy rok ochrony ubezpieczenia.

Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 %

W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę
(ustawa o kredycie konsumenckim).

Dodatkowe informacje
Długi okres kredytowania
Bez poręczycieli i zabezpieczeń
Oferta tylko dla nowych klientów

Ocena klientow 0/6

Oferta

Przejdź dalej

Porównywarka finansowa to nie jest zwykły portal finansowy. To maszyna, która ma za zadanie pomóc w wyborze optymalnego rozwiązania finansowego (to znaczy pokazuje najlepsze na dany moment kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty samochodowe czy konta bankowe), a umieszczony na niej kalkulator zdolności kredytowej podpowie Ci, na jaki kredyt Cię stać. Jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy, że podasz parametry, które są wymagane, by wyszukać dany produkt finansowy.