www.profi.comperialead.pl

Szczegóły oferty
ING Bank Śląski
ING Bank Śląski

Pożyczka dla Przedsiębiorców - wariant 1 z zabezpieczeniem

Kredyt
10 000.00 PLN / 12 miesięcy
Marża banku
3.50 %
Prowizja
0.00 PLN
Przejdź dalej
Ocena klientów ------
Opis oferty Komentarze
Maksymalna kwota kredytu 500 000.00 PLN Minimalna kwota kredytu to 10 000 PLN, maksymalna to 1 200 000 (do 500 tys bez zabezpieczenia)
Minimalny okres prowadzenia firmy 6 miesięcy Minimalny wymagany okres działania firmy to 6 miesięcy.
Przeznaczenie kredytu   Kredyt może być przeznaczony na dowolny cel.
Jednostki mogące skorzystać z kredytu   Z kredytu mogą skorzystać jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki jawne, spółki cywilne i spółki partnerskie, które rozliczają się na uproszczonych zasadach księgowości, komornicy.
Koszty kredytu Komentarze
Minimalna marża banku 3.50 % Wariant cenowy pożyczki z zabezpieczeniem bez prowizji: do 500 000 zł marża 5%, powyżej 500 000 zł - marża 3,5%. Wariant cenowy z prowizją: do 500 000 zł marża 3,5%, powyżej 500 000 zł marża 2,5%. Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu przy założeniu minimalnej marży banku. W celu osiągnięcia wysokiej rzetelności i porównywalności ofert porównywarka podaje oprocentowanie konstruowane w oparciu o stałą marżę (zarobek banku) oraz aktualną, rynkową stawkę WIBOR (może się ona różnić od stawki stosowanej przez bank). Może to być przyczyną istnienia różnić w wysokości rat podawanych w danym momencie przez bank oraz porównywarkę, jednak umożliwia świadome podjęcie optymalnej decyzji finansowej. Oprocentowania oparte jest o stawkę WIBOR 3M lub WIBOR 6M.
Oprocentowanie nominalne 5.23 %
Oprocentowanie rzeczywiste 5.35 %
miesięczna rata 876.92 PLN
Prowizja za rozpatrzenie wniosku 0.00 PLN
Prowizja przygotowawcza 0.00 PLN Prowizja za przyznanie kredytu: w zależności od wybranego wariantu cenowego: 0 zł lub 2,5% min 200 zł
Prowizja od niewykorzystanych środków 0.00 % Bank nie pobiera prowizji od niewykorzystanych środków.
Wcześniejsza spłata 0.00 % Bank nie pobiera opłat za wcześniejszą spłatę.
Dodatkowe informacje Komentarze
Podstawa przyznania kredytu Oświadczenie Zaświadczenie ZUS, US , biznes plan nie są wymagane
Zabezpieczenie kredytu Tak Bank wymaga zabezpieczenia wtedy, gdy kwota przewyższa oferowany limit lub firma prowadzi działalność krócej niż 12 miesięcy.
Odnawialny Nie  
Ubezpieczenie kredytu Nie Ubezpieczenie jest nieobowiązkowe; skorzystanie z ubzpieczenia dobrowolnego Bezpieczny Biznes z NN powoduje obniżenie marży kredytowej o 0,5 pp.
Forma prowadzenia rozliczeń z US   Bank akceptuje następujące formy rozliczeń z US: karta podatkowa, książka przychodów i rozchodów, podatek zryczałtowany.
Plusy oferty Minusy oferty
Bank nie wymaga ubezpieczenia. Minimalny okres prowadzenia firmy wynosi 6 miesięcy
Brak konieczności przygotowywania biznes planu.
Porównywarka finansowa to nie jest zwykły portal finansowy. To maszyna, która ma za zadanie pomóc w wyborze optymalnego rozwiązania finansowego (to znaczy pokazuje najlepsze na dany moment kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty samochodowe czy konta bankowe), a umieszczony na niej kalkulator zdolności kredytowej podpowie Ci, na jaki kredyt Cię stać. Jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy, że podasz parametry, które są wymagane, by wyszukać dany produkt finansowy.