www.profi.comperialead.pl

Szczegóły oferty
ING Bank Śląski
ING Bank Śląski

Oferta dla Profesjonalistów

Kredyt
10 000.00 PLN / 12 miesięcy
Marża banku
3.50 %
Prowizja
0.00 PLN
Przejdź dalej
Ocena klientów ------
Opis oferty Komentarze
Maksymalna kwota kredytu 500 000.00 PLN Minimalna kwota kredytu to 10 000 PLN, maksymalna kwota wynosi 500 000 PLN.
Minimalny okres prowadzenia firmy 12 miesięcy Minimalny wymagany okres działania firmy to 12 miesięcy.
Przeznaczenie kredytu   Kredyt może być przeznaczony na dowolny cel.
Jednostki mogące skorzystać z kredytu   Z kredytu mogą skorzystać jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki jawne, spółki cywilne i spółki partnerskie, które rozliczają się na uproszczonych zasadach księgowości, komornicy.
Koszty kredytu Komentarze
Minimalna marża banku 3.50 % Do wyboru są dwa warianty pożyczki: I. Prowizja 0%, marża 5% II. Prowizja 2,5% min 200 zł, marża 3,5%
Oprocentowanie oparte jest o stawkę WIBOR 3M (dotyczy pożyczek z okresem kredytowania do 12 miesięcy) lub o stawkę WIBOR 6M (dotyczy pożyczek z okresem kredytowania powyżej 12 mies.). Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu przy założeniu minimalnej marży banku. W celu osiągnięcia wysokiej rzetelności i porównywalności ofert porównywarka podaje oprocentowanie konstruowane w oparciu o stałą marżę (zarobek banku) oraz aktualną, rynkową stawkę WIBOR (może się ona różnić od stawki stosowanej przez bank). Może to być przyczyną istnienia różnić w wysokości rat podawanych w danym momencie przez bank oraz porównywarkę, jednak umożliwia świadome podjęcie optymalnej decyzji finansowej. Marża banku wynosi od 3,5% do 4%, oprocentowania oparte jest o stawkę WIBOR 3M lub WIBOR 6M.
Oprocentowanie nominalne 5.23 %
Oprocentowanie rzeczywiste 5.35 %
miesięczna rata 876.92 PLN
Prowizja za rozpatrzenie wniosku 0.00 PLN Bank nie pobiera prowizji za rozpatrzenie wniosku.
Prowizja przygotowawcza 0.00 PLN Prowizja za przyznanie: 0 zł lub 2,5% min 200 zł - w zależności od wybranego przez klienta wariantu
Prowizja od niewykorzystanych środków 0.00 % Bank nie pobiera prowizji od niewykorzystanych środków.
Wcześniejsza spłata 0.00 % Bank nie pobiera opłat za wcześniejszą spłatę.
Dodatkowe informacje Komentarze
Podstawa przyznania kredytu Oświadczenie Zaświadczenie ZUS, US , biznes plan nie są wymagane
Zabezpieczenie kredytu Nie Bank nie wymaga zabezpieczenia.
Odnawialny Nie  
Ubezpieczenie kredytu Nie Ubezpieczenie jest nieobowiązkowe; skorzystanie z ubezpieczenia dobrowolnego Bezpieczny Biznes z NN powoduje obniżenie marży kredytowej o 0,5 pp.
Forma prowadzenia rozliczeń z US   Bank akceptuje rozliczenia z Urzędem Skarbowym w postaci książki przychodów i rozchodów.
Plusy oferty Minusy oferty
Bank nie wymaga ubezpieczenia. Kredyt udzielany wyłącznie w PLN
Brak konieczności przygotowywania biznes planu.
Porównywarka finansowa to nie jest zwykły portal finansowy. To maszyna, która ma za zadanie pomóc w wyborze optymalnego rozwiązania finansowego (to znaczy pokazuje najlepsze na dany moment kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty samochodowe czy konta bankowe), a umieszczony na niej kalkulator zdolności kredytowej podpowie Ci, na jaki kredyt Cię stać. Jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy, że podasz parametry, które są wymagane, by wyszukać dany produkt finansowy.